Medzi knihami - čerstvé informácie z diania v knižnom svete

O nás

Medziknihami.sk založilo a kŕmi Art-fórum pre literatúru, n. o. Starým otcom stránky medziknihami.sk bolo Inforum, o ktorého prevádzku sa staralo kníhkupectvo Artforum.

Inforum už malo najlepšie roky za sebou a to, že ich obsah bol úzko napojený na kníhkupectvo Artforum, malo svoje obmedzenia. Preto sme vytvorili novú stránku, prostredníctvom ktorej vám spolu s kníhkupcami z celého Slovenska aj naďalej budeme sprostredkovávať informácie o kníhkupectvách, ktoré vznikajú alebo tu už dlhé roky pôsobia, recenzie a ochutnávky nových zaujímavých kníh, informácie z domácej, českej a aj zo svetovej literatúry či pozvánky na literárne akcie. Literárny svet je široký a hlboký, veľa skvelých ľudí vytvára veľa skvelých vecí a Medziknihami.sk je tu preto, aby ste sa o nich dozvedeli.


Ak ste kníhkupec a chcete svojim zákazníkom okrem predaja kníh ponúknuť aj niečo navyše, využite túto stránku a čerpajte z nej informácie o dobrých knihách. Dajte o sebe vedieť a pomôžte čitateľom zorientovať sa v mori knižnej produkcie!


A ak ste jedným z tých, čo o knihách radi píšu alebo vedia o zaujímavých knihách či autoroch, pošlite nám na info@medziknihami.sk svoju recenziu, rozhovor či fotografie. Čím viac ľudí bude medzi knihami, tým viac dobrých kníh spolu objavíme.


redakcia Medziknihami.sk


Ďakujeme chlapcom z Backbone za návrhy a programovanie tejto stránky.